Strony

czwartek, 10 grudnia 2009

W.E.N.A / Rasmentalism o Dużych Rzeczach

Wybaczcie moją monotonność, wiem że ostatnio moje wpisy celują w polską scenę, ale niespodziewanie dużo się dzieje. Po głowie chodzą mi jeszcze dwa projekty z Polski o których na bank wspomnę, a potem polecimy z innym tematem. A teraz do meritum. Zapowiedziałem już ten wywiad kilka wpisów niżej, miał pojawić się w dzień premiery płyty, ale chcąc oddać Wam to w zajebistej formie, musieliśmy wpaść w mały poślizg. Dzięki temu premiery są dwie, a nie jedna. Po pierwsze, to chyba do tej pory jedyny zapis rozmowy z chłopakami po wydaniu ich wspólnej płyty, która ukazała się 7-mego grudnia. Po drugie, rozmowa prezentowana jest jeszcze na łamach mojego bloga, ale wywiad jest już bezpośrednio kierowany na nowy projekt o nazwie DaDopeCorner (DDC), nad którym pracujemy wspólnie ze 100ną. Więc jest to w sumie przed-premiera. Jesteśmy bardzo zadowoleni z efektów pracy, a szczególnie tym w jak kozacki sposób pomaga nam Miras, którego wielokrotnie już tutaj wspominałem... RSO196, jest zawsze pierwszą osobą do której uderzam jeśli chodzi o składanie, projektowanie i wykonywanie grafiki. Nie rozpisując się dłużej, oddaje wam plik .pdf, chcąc wspiąć się level wyżej jeśli chodzi o prezentowanie zawartości.

W.E.N.A.
Rocznik ’84, warszawski raper, autor tekstów z płyty “Wyższe Dobro”. Współpracował z wieloma ludźmi związanymi z polską sceną. To on jako pierwszy użył słowa “Salutuj”. Inspiracje zbiera w latach ’90, z dobrym skutkiem.

Ras
Rocznik ’85, nie ważne skąd - ważne jak, autor tekstów z płyty “Dobra Muzyka Ładne Życie”. Sam nie pamięta z kim współpracował. Mówił, że nie wraca - kłamał. Fan łatwego życia i dobrej muzyki. To się nie zmienia.

Ment
Rocznik ’85, z miastami bywa różnie, producent płyty “Dobra Muzyka Ładne Życie”. Współpracuje z tymi co trzeba. Bitmaszyna nie pozwala mu zasnąć. Ładne życie się nie zmienia. Muzyka jest lepsza.
Ściągnij wywiad!