Strony

środa, 25 lutego 2009

Om'Mas KeithTo, że jaram się Sa-Ra Creative Partners, tajemnicą dla nikogo już nie jest. Pisałem tutaj o nich wiele razy... o solowych dokonaniach Taz'a, Shafiq'a i Om'Mas'a też już nawijałem. No, ale czasem dzieją się tak wielkie rzeczy, że trzeba powiedzieć jeszcze więcej... i tak jest w przypadku Om'Mas'a Keith'a. Z tego co wiem, gość dużo podróżuje, a jak już gdzieś się rusza, to produkuje numery z różnymi ludźmi. Postaram się przedstawić wam jak to mniej więcej wygląda.W 2007 roku, Om'Mas pojawił się na Red Bull Music Academy w Toronto... i wysmażył tam kawałek z Sarah Lahey, poniżej macie próbkę i możliwość zapisania na dysk.

Sarah Lahey & Om’mas Keith - Get Over It


Dobre, co nie? Heh, ale to nie wszystko! Cały czas mnie fascynuje fakt że Creative Partners są tak wszechstronni że poruszają się chyba na gruncie każdego gatunku muzyki. W kawałku ponieżej mówi się o spotkaniu "modern soulu" z "Detroit housem", no i co tu więcej powiedzieć... Udało się - ten kawałek to petarda! Warto poszukać 12" "Chemistry"

Theo Parrish ft Om'Mas Keith, Steve Spacek, Andreya Triana, - Chemistry
Ale to nie koniec! Niestety (albo stety!) żeby usłyszeć to arcydzieło trzeba posłuchać ostatniej audycji Benjiego B w 1xtra. Oto link. Co ja gadam, nawet nie tyle ostatniej, co 3ch ostatnich audycji - bo ten kawałek o którym mowa, to taki banger że Benji puszcza go od 3-ch tygodni z rzędu! Za czym szukać?

Mark Pritchard ft Om’Mas – Wind It Up


Ale i tak pozostaje Ci tylko audycja bo w necie tego nie znajdziesz... Absolutny klasyk! Uczta dla fanów Harmonic 313 i Marka Pritchard'a no i szalonych wokali Om'Mas'a.